Meme Yağ Enjeksiyonu

Meme Estetiği

Meme, kadının cinsel kimliğini vurgulayan önemli bir organdır. Genel vücut yapısına göre küçük kalmış göğüsler sağlıklı bir kadında hem psikolojik hem de seksüel sorunlar doğurabilir. Memeye yağ enjeksiyonu olanlarda yapılan bilimsel çalışmalarda psikolojinin olumlu yönde değiştiği, özgüvenlerinin arttığı tespit edilmiştir. Dolayısıyla da göğüs büyütme ameliyatı yüz güldürücü bir operasyondur.

İnsan vücudunun erişkin kök hücre açısından en zengin dokusu yağ dokusudur. Liposuction veya Vaser Liposuction yöntemiyle alınan yağ dokusu kök hücre açısından zenginleştirildikten sonra vücudun çeşitli bölgelerinde dolgu olarak kullanılabilmekte ve bu sayede daha kalıcı bir sonuç elde edebilmekteyiz. Meme büyütme için de yine aynı teknik kullanılır. Tek farkı daha fazla yağ dokusuna ihtiyaç olmasıdır. Kök hücrece zengin yağ dokusu ile meme büyütme ameliyatı yaptıran kişi; hem fazla yağlarından kurtulmakta hem de çok daha güzel göğüs yapısına sahip olabilmektedir. 

Memeye yağ dolgusu hastane koşullarında ve genel anestezi ile gerçekleştirilir. Hastanede kalış gerektirmez. Ertesi gün sosyal hayata dönülebilir. Neredeyse ağrı olmaz. Ağrı kesici tabletler le geçebilen minimal ağrılar olabilir.

WordPress Theme built by Shufflehound. Dr. Özgür Pilancı @ 2019